אחד מהאירועים הבולטים עבור ילדים רבים הוא אירוע היום הולדת אותו הם חוגגים. אירועי יום הולדת רבים מאורגנים כיום על ידי הורים רבים בהקפדה רבה בכל הנוגע לתכנים בהם. קיימת חשיבות רבה בהפעלה של הילדים שהוזמנו לאירוע. ימי הולדת בהם לא יהיו אטרקציות מהנות ומתאימות לגיל הילדים, יהפוך האירוע לסתמי ולא כיפי הן עבור חתן יום ההולדת והן עבור חבריו.

אנו בדליצ'ס מספקים שירותי הפעלה ייחודיים לאירועים רבים ובהם כמובן אטרקציות לימי הולדת. הניסיון הרב אותו אנו מביאים לכל אירוע ואירוע מאפשר לנו להציע לילדים ובני נוער רבים מגוון רחב של פעילויות ואטרקציות.

אחת מן האטרקציות לימי הולדת יוצאות הדופן בדליצ'ס היא ההפעלות עם כלבים. חלק פעיל ומרכזי בהפעלה זאת נעשית בעזרת כלבינו האישיים ליצ'י וטאז. אלו עברו הכשרה ואילוף המותאמים לעבודה עם ילדים והם מהווים חלק מרכזי בכל הפעלה שכזו.
מעבר לחיבור הטבעי והמהנה הקיים בין ילדים ובעלי חיים, לעבודה של בעלי חיים עם ילדים רבדים משמעותיים רבים. לא פעם בהפעלה שכזו ילדים רבים והוריהם מגלים אודות העוצמות הרבות והחיוביות שיש לאינטראקציה של ילדים עם כלבים. ביטוי זה מקבל התייחסות רחבה בספרות המקצועית בכל הנוגע לפן הטיפולי בילדים וזאת באמצעות בעלי חיים ובפרט כלבים.


טיפול רגשי

עבור ילדים רבים הנמצאים במסגרת של טיפול רגשי עבודה מול כלבים יש ויכולה לתרום רבות להצלחת הטיפול. בפעילות של ילדים עם כלבים זוכים הילדים להתקבל על ידי הכלבים בשמחה ואהבה רבה. רצף ההצלחות של הילד עם הכלב גובר עת שהוא חווה יחד איתו הצלחה – ביכולתו ללמדו תרגילים ומשחקים שונים ובכך שהוא זוכה ממנו למגע וחום רב. כל אלו מעניקים לילדים רבים ביטחון רב, שיפור בהערכה העצמית, העצמה רגשית מחודשת ויכולת הכרה בעצמם וביכולתם להוות דמות חיובית וחברית. דברים שלא הכירו בעצמם עד כה.

העצמה בעזרת כלב

בעבודה ופעילות של ילדים עם כלבים מבינים הילדים שהם הדמות האחראית בדינמיקה בין השניים. ילדים רבים הנחשפים לפעילות רציפה עם כלבים נדרשים ומבינים במהרה האחריות הרובצת על כתפיהם. חלק מאותה פעילות דורשת מילדים רבים אף לדאוג ולטפל ברווחתו של הכלב: הוצאתו לטיול, לדאוג לו למים ואוכל, לסדר ולהכין לו מקום לשינה, לקחת אותו לווטרינר ועוד.

יכולתם של הילדים להבין את האחריות הקיימת על כתפיהם בכל הנוגע לטיפול בכלב מעצימה אצלם את תחושת האחריות, הביטחון העצמי ויכולת ההבנה שנבנית אודות מקומם בחברה כאנשים שיש וצריכים לקחת אחריות על אחרים.


עידוד הדיבור

חלק בולט בחוסר הביטחון אצל ילדים רבים בא לידי ביטוי בחוסר רצונם להביע עצמם מילולית. גם כשעושים כך הדבר נעשה לעיתים רחוקות בקול רפה וחלש. במסגרת טיפולית של עבודה עם כלבים ניתנת לאותם ילדים ההזמנות להביע עצמם מילולית מול אותם כלבים אשר יגיבו למשמע דבריהם, דבר שכמובן תורם ובונה את ביטחונם להביע עצמם מילולית בצורה ברורה ובטוחה יותר.
 
 
 
 
 


הפעלות לימי הולדת

דליצ'יס סדנאות מכל העולמות

אטרקציות לימי הולדת