אחד מהמקומות בהם אנו בדליצ'יס נהנים להגיע ולהפעיל ילדים הם במסגרת של גני ילדים בכל רחבי הארץ. האהבה והאהדה הרבה להם אנו זוכים במסגרות אלו הן מן הילדים עצמם והן מהצוות החינוכי וההורים שווה את הכול.

אחד מן הדברים הייחודיים אותם אנו מעניקים בהפעלות לגני ילדים הוא, קודם כל, היכולת בשבירת השגרה של הגן. ההפעלות אותם אנו מביאים, הבלוניםהכלבים ליצ'י וטאז ושאר האמצעים והכלים הופכים את גן הילדים למגרש משחקים שלם ומלא חוויה עבור הילדים וליום שייזכר עבור כולם.

חשוב כמובן לציין שכל ההפעלות המתקיימות במסגרת גני הילדים מאושרות ומתואמות כולן עם הנהלים של משרד החינוך והרשויות המקומיות.

חלק רחב מן הפעילויות אותם אנו מקיימים בגני הילדים נועדו ליצור כיף רב עבור הילדים. חלק מאותן הפעלות המתקיימות בגני הילדים יש ונערכות אף באירועים נוספים דוגמת ימי הולדת. השילוב עם צוות הגן והאמצעים העומדים לרשותו מאפשרים לנו בדליצ'יס להיות אף יצירתיים יותר בכל הנוגע להפעלות במסגרת גני הילדים.


הפעלות לגני ילדים עם מתקנים מתנפחים

המתנפחים יוצרים חוויה מושלמת כחלק מחגיגת יום ההולדת. ילדים רבים אוהבים להוציא מרץ ואנרגיה רבה ואין כר מתאים יותר לכך מאשר אותם מתנפחים. חשוב לציין שמגוון המתנפחים אותם אנו מספקים מותאמים לגיל ארבע ומעלה. כל המתנפחים הינם מאושרים לשימוש על ידי התקן הישראלי והפעלתם נעשית על ידי מפעילים מוסמכים שקיבלו האישור לכך.
מתקני המנפחים מהווים כמובן אטרקציה בולטת ומרכזית עבור ילדי הגן. אלו זונחים ליום אחד את המגלשות והנדנדות המוכרות אל עבר אותם מתנפחים. לא פעם ניתן אף לראות את צוות הגן והורים מצטרך לחגיגת הקפיצות.
אנו נוטים לשלב את המתנפחים כחלק מחוויית של הפעלות נוספות אותם אנו מארגנים בגני ילדים. חלק מהמתנפחים אף מיועדים לשילוב עם מים זורמים וסבון והופכים את החוויה לכיפית ומעצימה יותר.
היתרון הבולט בשימוש במתנפחים מתאפשר יותר במקומות כמו גני ילדים, ששם ישנן חצרות רחבות המאפשרות מיקום של כמה מתנפחים באופן בטוח ומרווח.


הפעלות המשלבות משחקים עם ההורים וצוות הגן

אנו בדליצ'יס רואים בהפעלות בגני ילדים הזמנות נהדרת לגיבוש לא רק של הילדים עצמם אלא אף של צוות הרחב של הגן עצמו, גיבוש ההורים עם הצוות וגיבוש של ההורים עצמם.
בהפעלות רבות אנו שואפים ומצפים להשתתפות מלאה של צוות הגן וההורים. שילוב יחדיו של מבוגרים עם הילדים הופך את ההפעלות לאינטראקטיביות ותורמות יותר למרקם החברתי. פעילויות רבות אותם אנו מפעילים מחזקות את היכולות בשיתוף פעולה בין ילדים ומבוגרים, בין צוות הגן ובין ההורים.
הרצון בחוויה משותפת מביא לא פעם את ההורים להבין יותר לעומק את האתגרים והמורכבות הרבה שצוות הגן מתמודד עימו ביום יום ובכך לפתוח צוהר ושיח יותר פורה ומבין בין צוות הגן להורים וזאת דרך אותן חוויות אינטראקטיביות שמשמעותן, מסתבר, רבה אף יותר.
 


הפעלות לגני ילדים

דליצ'יס סדנאות מכל העולמות

הפעלות לגני ילדים עם בלונים