הפעלה עם בלונים - פעילות חווייתית מהנה!

כלב? שרביט? כובע? ברווז?
תאמינו או לא, גם הילדים שלכם יוכלו ליצור צורות מבלונים.

המצאת הבלון היתה רק בתחילת המאה ה- 18, תקופה שבה החל עידן הנאורות, כיוון שהמדע שב לפרוח לאחר תקופה ארוכה שבה לא חלו בו התקדמויות משמעותיות. בלון הגומי הראשון, שמכונה "הבלון של פאי", הומצא בשנת 1709, על ידי ברתולומיאו דה גוסמאיו. ידוע כי הוא הוצג בחצר המלכות הפורטוגזית ונראה כי מדובר במעין גרסה למה שמוכר לנו כיום ככדור פורח. חוקרים טוענים שבדומה להמצאות אחרות שנוצרות במקרה, גם כאן מדובר ביד הגורל. אותו מדען ערך ניסויים בשקיות מיוחדות עשויות גומי, ובמקרה המציא משהו שדומה לכדור פורח מגומי.

אומנות בלונים היא פעולת קיפול, סיבוב ועיצוב בלונים ארוכים לצורות.
הבסיס לאמנות בלונים הוא הקשר הפשוט הנוצר על ידי תפיסת הבלון וסיבובו לשני כיוונים שונים. סיבוב זה גורם לבלון להתהדק ל"קשר" קטן. הבלון הארוך אינו מתפוצץ בעת תמרונו משום שהוא אינו מנופח עד סופו.
 
בהפעלות עם בלונים - כל ילד יקבל בלון ויחד נתנסה וניצור דמות מהבלון, ואף ימציאו צורות בעצמם.
סדנת הבלונים מתאימה לילדים מגיל 4 ואף לכם ההורים.
הפעלה עם הבלונים היא הפעלה איכותית, מרתקת מצחיקה ומקורית.
הפעלות ליום הולדת המשלבות בתוכן בלונים מהווה רקע יפה ומרשים לכל יום הולדת ומעניקות לילדים תחושה של שמחה והנאה.

הפעילות שלנו מאוד אינטראקטיבית, ושיתוף הילדים הוא מאוד מהותי.
במהלך ההפעלה עם בלונים כל ילד מאתגר עצמו בניסיון חדש בעולם הבלונים הצבעוני.במרבית ההפעלות  שלנו ניתן לצייר עיניים, אף, שפתיים, פרווה,דבשת  וכל העולה על רוחו של הילד על מנת שהבלון שלו  יהיה מיוחד. חוש היצירתיות של המשתתפים מתחדד, והם מאוד נהנים להציג את יצירת הבלונים החדשה שלהם.

אצלנו אף אחד לא נשאר מאחור, במידה וישנם ילדים  אשר אינם מספיקים או מבינים, צוות דליצ'יס בודק בלון בלון לפני המעבר לשלב הבא בקיפול הבלונים. במידה והילד הגיע כמעט עד הסוף והבלון התפוצץ אל דאגה צוות דליצ'יס מיד יכין את הצורה עד לנקודה שהילד הפסיק.

ילד/ת יום ההולדת יקבלו הפתעה מיוחדת!

הבלונים שדליצ'יס משתמשת הינם בלונים איכותיים שכמעט לא מתפוצצים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהחוויה תהיה מיוחדת, כיפית ומלמדת.


כחלק מחוויית יום הולדת מושלמת או רק כחוג, הפעלה בגני ילדים או כסדנה, אנו ממליצים לכם  לבדוק איתנו על המחירים המיוחדים שאנו מציעים על מתנפחים או דוכני מזון לרוכשים סדנה.

 

אזורי ההפעלות:
הפעלות עם בלונים בנתניה, הפעלות עם בלונים בשרון, הפעלות עם בלונים במרכז
 

הפעלות עם בלונים


הפעלות לימי הולדת - הפעלות עם בלונים

חוגים וסדנאות מכל העולמות

הפעלות עם בלונים