הפעלות עם כלביםהפעלות עם כלבים לימי הולדת הינה אפשרות מצויינת לבחירה בין כל האפשרויות. ימי הולדת לילדים עברו שינוי בשנים האחרונות והפכו לאירוע מורכב. ההורים יחפשו אחר הפעלה מופלאה לילדיהם, כאשר הפעלות עם כלבים תופסות תאוצה וממחישות חוויה מקורית וערכית לילד. ההפעלות בימי ההולדת יהיו שיא האירוע, יימשכו בממוצע בין שעה לשעתיים ומטרתן לבדר את הילדים, לעניין אותם ולשתף אותם במשחקים ופעילויות שונות.
תשומת הלב תהיה על ילד יום ההולדת והוא יהיה מרכז העניינים, בעוד שכל הילדים מלווים אותו ומשתתפים במשימות.

הפעלות עם כלבים לימי הולדת גם מעבירות ערכים חשובים לילדים, המבוססים על הקשר של המאלף עם כלבו. הדגש יהיה על סובלנות, סבלנות, אמון, גישה חיובית, אהבה ואחריות. בכך ההפעלה עוזרת לחזק את ביטחונו העצמי של הילד ומעודדת אותו לפתח את אותם ערכים. ההפעלה יכולה להתרחש בבית, בחצר או בגינה בהשתתפות של עד 40 ילדים. הפעלות ליום הולדת עם כלבים, תשלב בין 3-4 לפחות והיא מתאימה לילדים בגילאי 4-13.

ילד יום ההולדת יקבל מתנה ייחודית מדליצ'יס, וגם שאר החברים יקבלו מזכרות מן האירוע המושלם של ילד יום ההולדת.
סדנה אשר יוצרת חיבור מדהים בין ילדכם אל הכלבים. הסדנה כוללת שירות מלא החל בהקמה המקצועית של הארוע, ההפעלה עצמה ועד לפירוק ונקיון, כך שכל הנותר לכם הוא להנות מהחוויה.

קחו בחשבון שהכלבים יגיעו עם המון ליקוקים וכשכושי זנב...

חווייה שתיזכר להמון זמן!  בילוי עם כלבים לימי הולדת - אירוע של  כיף, שמחה וחיוכים. אירוע עם המון אנרגיות, הפעלות, ליטופים וקפיצות.
 


כחלק מחוויית יום הולדת מושלמת או רק כחוג או כסדנה, אנו ממליצים לכם  לבדוק איתנו על המחירים המיוחדים שאנו מציעים על מתנפחים או דוכני מזון לרוכשים סדנה. 
 

הפעלות עם כלבים לימי הולדת


הפעלות עם כלבים לימי הולדת

חוגים וסדנאות מכל העולמות