הפעלות עם כלבים - סדנת הכלבים שלנו הינה סדנה חוויתית ומהנה לכל המשתתפים בארוע.

הכלב אינו שופט את הילד שמולו ומקבל אותו ללא דעה קדומה  ובאהבה ללא תנאים. בהפעלות עם כלבים, הכלב מפגין חום ואהבה ומעודד אינטראקציות חברתיות ומאפשר חשיפה למגוון רחב של גירויים במישורים שונים. לכלב יכולת לתקשורת רב חושית – שפת גוף, אינטונציה, מגע. הכלב הוא חיית להקה אשר יוזם ומחפש אינטראקציה אנושית, היותו קל לאילוף מאפשר לנו עבודה מגוונת וורסטילית איתו ועם הילדים, כמו קפיצה בחישוק, מעבר במנהרות, לימוד טריקים חדשים ועוד. הכלב, על כל תכונותיו הייחודיות יכול להביא בעקיפין תועלת רבת ערך לילדים.

הפעלות עם כלביםבהפעלות עם כלבים ניתן לראות כי הכלב גורם לשיפור בקשר הבין אישי בין הילדים . תגובותיו של הכלב כלפי הילדים כמו ליקוק, נפנוף בזנב או שהייה ממושכת ורגועה ליד הילדים, גורמות לתחושה של קשר ואהבה. 

​לכלבים יש כוחות טמורים לפתוח דלתות רבות, גם כאלה הנראות מסוגרות היטב. הם מצליחים לחדור לתוכנו, לדלג על משוכת המגבלות – שכליות, רגשיות, גופניות –  ולגעת בנימים החבויים ביותר, במשותף לכולנו.


להפעלות עם כלבים לימי הולדת הקישו כאן!

 
 
 

הפעלות עם כלבים לילדים ולכל השאר...


הפעלות לימי הולדת - הפעלות עם כלבים

חוגים וסדנאות מכל העולמות

Facebook
כחלק מחוויית יום הולדת מושלמת או רק כחוג כלבים לילדים, חוג חיות לילדים, הפעלות עם חיות, הפעלות עם בעלי חיים, הפעלה עם חיות לצהרונים, הפעלה עם חיות למתנ"סים, הפעלה בגני ילדים או כסדנה...הפעלות עם כלבים בנתניה, הפעלות עם כלבים בשרון, הפעלות עם כלבים במרכז...
אנו ממליצים לכם  לבדוק איתנו על המחירים המיוחדים שאנו מציעים על 
מתנפחים או דוכני מזון לרוכשים סדנה.