מפעילים לימי הולדת איכותיים ומקצועיים לא פשוט למצוא. לאנרגיה והפעלתנות הרבה הקיימת אצל ילדים רבים נראה שאין מנוח. סקרנותם ואהבתם להשתובבות ומשחק היא ללא גבולות. ביטוי לכך ניתן לראות באירועים רבים ובמיוחד בימי הולדת הנחגגים להם ולחבריהם. הפעלות הרבות באירועים אלו הופכים את האירועים למוצלחים כשזאת ניתן לראות בברור על פי אותו חיוך מרוצה ומסופק של כל ילד וילד.

אנחנו בדליצ'יס רואים זכות גדולה להיות אלו שמעניקים לאותם ילדים את אותה חוויה מהנה וכיפית. אנו, עדי וזיו גואטה, יודעים בעצמנו שאותו ילד שוכן גם בנו עד היום. ילד שרוצה לצחוק, לכייף, לשמוח ולאתגר עצמו דרך משחק והפעלות מלאות באתגרים, צבע ועניין.

דליצ'יס שמה לעצמה להיות חברת הפעלות לאירועים של ילדים. הניסיון הרב אותו צברנו יחד ולחוד בכל הנוגע לעבודה עם ילדים הביא אותנו למקום כיום, בו אנו מפעילים בימי הולדת רבים מגוון רחב של פעילויות מהנות וחינוכיות עבור ילדים, זאת על מנת להפוך את האירוע וחווייתי וכיפי ובו מושם גם דגש רב על הפן החינוכי.

חלק מהפעלות ימי ההולדת אותם אנו מקיימים כוללות סדנאות אפייה והפעלות עם בלונים.


סדנאות אפייה

אחד מן המקומות שהפכו מסקרנים לילדים רבים היא העבודה במטבח. תרומה נכבדת לכך קיבלה ביטוי בשנים האחרונות דרך תוכניות בישול להם ילדים נחשפים בטלוויזיה שאף בחלקם, לא פעם, לקחו ילדים חלק פעיל. מעבר לכך, ילדים רבים נהנים להכיר המטבח והעבודה בו דרך ההוויה המשפחתית ובה הם לוקחים חלק פעיל עם ההורים במלאכת הבישול, בפעילויות כאלו ואחרות הנערכות בבתי הספר והגנים, בפעילות מחנאות, קייטנות ועוד.

אהבתם וסקרנותם של ילדים רבים בכל הנוגע לעבודה במטבח ובישול הביאה אותנו בדליצ'יס ליצור סדנאות בישול הן במסיבות ימי הולדת והן בפעילויות נוספות המיועדות לילדים. אנו מעניקים לילדים בהפעלה זו את ההזדמנות להפוך יום אחד לשף של ממש. כל יולד זוכה לערכה מלאה של שף: סינר, כובע ומערוך. מעבר לכך, אנו מספקים את כל הדרוש על מנת לקיים סדנת האפייה.

אחת מסדנאות האפייה המוצלחות של דליצ'יס כוללת הכנה של מאכלים מן המטבח האיטלקי, כשבין היתר זוכים הילדים לעבוד על לישת בצק, הכנת רטבים, חיתוך ירקות, אפייה בתנור ועד טעימה של המצור הסופי.


הפעלות עם בלונים

אם יש משהו בולט שיכול להעיד על מסיבת יום ההולדת הם אותם בלונים צבעוניים המעטרים כל פינה ופינה. מעבר להיותם של הבלונים קישוט לכל מסיבה יש והבלונים יכולים להפוך אף לאטרקציה בפני עצמה.

פעילות נוספת של דליצ'יס היא פעילות של הפעלות עם בלונים. בפעילות מתאפשר לילדים ואף להורים לנסות וליצור צורות ייחודיות מבלונים בעצמם. אלו עשויים מאיכות גבוהה ואינם מתפוצצים בקלות. בסיום הפעילות כל ילד זוכה למתנה מקורית בדמות בלון שמקבל חיים של ממש.
 


הפעלות לילדים לימי הולדת

דליצ'יס סדנאות מכל העולמות

מפעילים לימי הולדת