סדנאות אפייה לילדים - מי אמר שילדים לא אוהבים לבשל? פיצה? פטוצ'יני? רביולי?

שפים קטנים מכינים מן היסוד את תורת המטבח האיטלקי של הכנת ולישת הבצק, הכנת הרוטב ועד התוצאה הסופית הטעימה. השפים שלנו ישתמשו בטובי מוצרי הגלם הכוללים: מוצרלה איכותית 100%, קמח לבן/מלא מנופה, ירקות טריים ועוד.

לכל ילד יש את ההזדמנות להפוך לשף ליום אחד. כל ילד מקבל באירוע  ערכת שף הכוללת סינר, כובע ומערוך ומתחיל לעבוד.
כל ילד מכין לעצמו מנה אישית ובסיום האירוע יוכל להנות ממנה ולטעום את פרי יצירתו.

ולכם ההורים אין ממה לחשוש, דליצ'יס, סדנאות אפייה לילדים,  תספק את כל המכשור, שולחנות העבודה והכלים לסדנה.
וכמובן, בסיומו של אירוע שטח הסדנה ישאר נקי ומסודר.

סדנת אפייה לילדים ליום הולדת - פיצה/פסטה 


הפעלות לימי הולדת - סדנאות אפיה

חוגים וסדנאות מכל העולמות

עוד על סדנאות אפייה לילדים...

אנו בדליצ'ס למדנו להכיר מקרוב את הסקרנות הגוברת והרצון של ילדים רבים לקחת חלק מכל מה שמתרחש במטבח. החשיפה הרבה של ילדים רבים לאומנות הבישול דרך תוכניות הטלוויזיה בפריים טיים, כמו גם ההתייחסות של ערוצי הילדים ומערכות החינוך לתזונה נכונה והכרה לעומק אודות המזון סביבנו, גירתה עוד יותר את סקרנותם של ילדים רבים בכל הנוגע לבישול. 

אנו בדליצ'ס מספקים הפעלת סדנאות אפייה לימי הולדת בהם לוקחים הילדים חלק פעיל  וזאת תוך הדרכה צמודה ומקצועית שלנו. בסדנאות האפייה של דליצ'ס אנו שמים דגש רחב על המטבח האיטלקי ובו מאכלים רבים האהובים על ילדים רבים ובראשם כמובן הפסטה עם רוטב העגבניות והפיצה. 
סדנאות אפייה לילדים
עבור הורים המארגנים את ימי ההולדת, יש לקחת בחשבון שלעומת הפעלות אחרות, ארגון ההפעלה והכנת המצרכים הדרושים דורש עמל רב יותר, אך בתוכו חוויה נהדרת עבור ילדים רבים המשתוקקים לקחת חלק בבישול ואפייה.  
מעבר לסדנת האפייה הייחודית שלנו בדליצ'ס, קיימות אפשרויות נוספות של סדנאות אפייה ובישול עליהם נרחיב במאמר זה.


סדנאות אפייה ובישול אותם מדריך חתן יום ההולדת
ברוב המקרים קיומן של סדנאות אפייה ובישול הן כבסיס לרצונו וכחלק מהתחביבים של חתן יום ההולדת. במקרים בהם מדובר בילדים מעל גיל 10 ניתן להפוך את סדנת האפייה והבישול לסדנא שתנוהל על ידי חתן יום ההולדת עצמו ותעצים כמובן התחושה שהיום והאירוע סביב מוקדשים אך ורק לו. 

סדנת אפייה ובישול המנוהלת על ידי חתן יום ההולדת תיצור כמובן אינטראקציה ייחודית וקרובה יותר בין הילדים עצמם ובין המדריך בן גילם וזאת לעומת הדרכה של דמות מבוגרת וסמכותית. עבור ילדים שאינם מכירים מקרוב את חתן יום ההולדת סדנא שכזו יש ויכולה ליצור את החיבור המידי בין אותם ילדים אשר ימצאו בעצמם דרכים לשתף פעולה. 
סדנת אפיית עוגת יום הולדת
מי אמר שביום ההולדת חייבת להיות רק עוגת יום הולדת אחת? מה יותר נהדר אם במהלך מסיבת יום ההולדת במקום עוגה אחת עם נרות נזכה לטעום מעשרות עוגות ימי הולדת מגוונות וטעימות?
אזורי הסדנאות:
סדנאות אפיה בנתניה, סדנאות אפיה במרכז, סדנאות אפיה בשרון
סדנאות בישול בנתניה, סדנאות בישול במרכז, סדנאות בישול בשרון


 
star6, star, rate, favorite, bookmark