אנו בדליצ'ס מספקים הפעלות לאירועים רבים ובהם אירועים ייחודיים של ימי הולדת לילדים החל מגיל ארבע. העיסוק בחינוך, המסעדנות והיכולת המופלאה של כלבינו האישיים בהפעלת ילדים הובילה אותנו לנקודה בה אנו נמצאים היום. 
חלק רחב מפעילותינו, כפי שהזכרנו, הינה הפעלות לילדים במסיבות ימי ההולדת. חלק חשוב בהצלחת מסיבת יום הולדת היא היכולת לעורר ולסקרן את חושי הילדים. במאמר זה נמליץ על מספר הפעלות, שבחלקן אנו בדליצ'ס לוקחים לא פעם חלק, ואף לפעילות משחק באירועים דומים אחרים. 

רעיונות לימי הולדתאפיית צורות מעוגיות
אחת מההפעלות שילדים רבים אוהבים להתלכלך איתה. הסקרנות לאפייה של ילדים רבים גוברת עם השנים וכאן ניתנת להם ההזדמנות לקחת חלק פעיל בכל תהליך ההכנה. הפעלה זו דורשת כמובן ליווי של מבוגרים וזאת למול העבודה עם תנור אפייה חם. חשוב כמובן טרם ההפעלה לוודא מול הילדים שהחלק הנוגע להפעלת התנור הוא באחריות המבוגרים בלבד. הדבר האחרון שנרצה הוא ילד שניזוק בצורה קשה ולא נעימה מכוויה. הכנת ברכות
אחת ההפעלות הנהדרות לחבר את הילדים עם חתן יום ההולדת. מדובר על הפעלה פשוטה להכנה וקלה לתפעול כשיש לקחת בחשבון שתספיק לפרק זמן קצר יחסית לעומת הפעלות אחרות. ההפעלה נותנת הזדמנות נהדרת לילדים רבים להביע עצמם כלפי חתן יום ההולדת דרך טקסט שהכינו, שיר, ציור או כל ביטוי אחר שיבחרו. 
את ההפעלה ניתן לשלב בעת הגעת האורחים למסיבת יום ההולדת בשלב בו הילדים יראו עוד נכונות לעסוק ביצירה זו, שעבור רבים אולי תחשב כמיותרת ומשעממת. את הברכות שהוכנו ניתן כמובן להקריא בהמשך המסיבה בצמוד לחלוקת המתנות שיעניקו הילדים לחברם שחוגג. 

הכנת בלונים
ניתן לומר בוודאות שלבלונים מקום של כבוד בכל הנוגע לקישוט מסיבות ימי הולדת כשהדבר רלוונטי לכל מסיבת יום הולדת בכל גיל. אי לכך, טבעי שבהפעלות רבות של מסיבות ימי הולדת הילדים זוכים להפעלה בה יש בלונים. 
בשונה ממקרים בהם נזמין מפעיל מקצועי היוצר צורות מבלונים כשכל הפעילות של הילדים מסתכמת בבקשה לצורה מסוימת, קיימת אף האפשרות לפעילות דומה אך יותר אקטיבית מצד הילדים. בהפעלה זו יש לדאוג שהבלונים יהיו מוכנים מראש בצורות שונות ומגוונות. כאן יידרשו הילדים ליצור ולהחיות כל צורה בעזרת עזרים וקישוטים אותם נכין מראש. 

שרשראות ממתקים
את הממתקים ביום ההולדת ניתן כמובן להגיש בדרך אחת וסטנדרטית על גבי צלחות וקערות. אפשרות נוספת היא להפוך את ההגשה לפעילות של ממש. ביקור במדפי הסופרמרקט יחשוף אותנו לעשרות ממתקים וחטיפים המתאימים להפעלה זו. הצורות והצבעים הרבים של הממתקים מהווים חומר גלם מגוון עבור הילדים אשר חופשיים ליצור שרשראות רבות מהממתקים אותם הם נהנים לאכול. ניתן אף לבקש מהילדים להכין שרשראות לחבריהם ולחתן יום ההולדת. 

פינת איפור וקעקועים
אם יש עוד אירוע שבו ניתן להרגיש ולהריח אווירה פורימית אלו הוא אירוע ובו מציינים יום הולדת. עבור ילדים רבים מסיבת יום ההולדת נחשבת לאירוע קסום, כשבאירוע כזה יש ורצוי להלביש על עצמנו דמות מסוימת. הפעלה של עמדת איפור וקעקועים מאפשרת לילדים להיות שוב, לכמה שעות, דמות אחרת. בימי הולדת שבהם ישנו מוטיב מסוים מאפשרת ההפעלה לחבר את הילדים למוטיב יום ההולדת ובכך להכיר מקרוב את אהבתו של חתן האירוע לאותו נושא שבחר וקרוב לליבו.
לאחר איפור הילדים ניתן אף לקיים מופע או הפעלה ייחודית הקשורה לאיפור שכל ילד עטה על פניו וגופו. הפעלת הפינה מאפשרת אף ליצור בהמשך תחרות איפור, העלאת מופעים של הילדים עצמם, צילום של הילדים מאופרים ועוד. 


 
פעילות להכין מראש גילאים בנים \ בנות השגחת מבוגר
אפיית צורות מעוגיות בצק פריך, מערוכים קטנים מעץ, תבניות לצורות, סוכריות ופירות, צבע מאכל חמש ומעלה יותר בנות נדרשת - עבודה עם תנור
הכנת ברכות ניירות צבעוניים, טושים, מדבקות, מספריים, דבק ארבע ומעלה כולם נדרשת - מספריים, כתיבת הברכה
הכנת בלונים מספר בלונים בעלי צורות שונות, משאבת ניפוח, טושים ומדבקות חמש ומעלה כולם נדרשת - עזרה בניפוח
שרשראות מממתקים ממתקים עם חור, חוטי פלסטיק צבעוניים חמש ומעלה כולם נדרשת עזרה קלה
פינת איפור וקעקועים כלי איפור, שבלונות לקעקועים, דבק לגוף, מראות קטנות ארבע ומעלה כולם מבוגר אחד לפחות להפעלה
 

 


רעיונות לימי הולדת

דליצ'יס סדנאות מכל העולמות

רעיונות לימי הולדת